Szukaj

Jedwabne apaszki – czyli kolekcja 12 ilustracji dla marki Nalu Bodywear
  -  Aktualności   -  Jedwabne apaszki – czyli kolekcja 12 ilustracji dla marki Nalu Bodywear

Cieszę się ogromnie mogąc podzielić się z Wami niezwykłą przygodą, jaką była moja współpraca z marką Nalu Bodywear. Przez ostatnie trzy miesiące miałam niezwykłą okazję stworzenia dwunastu wyjątkowych wzorów malowanych gwaszami, które następnie zostały nadrukowane na jedwabiu i wyczarowane w formie pięknych apaszek. Każdy wzór to jedyny w swoim rodzaju znak zodiaku, a razem tworzą wyjątkowe połączenie sztuki, mody i astrologii.

Kolekcja apaszek Nalu Bodywear skupia się na czterech trygonach, symbolizujących żywioły – wodę, ogień, powietrze i ziemię. Każdy trygon zawiera trzy znaki zodiaku, które harmonijnie łączą się, a ich elementy przeplatają. Wszystkie detale zostały starannie przemyślane, aby wyrazić esencję i energię każdego znaku.

Przy tworzeniu tych malowanych wzorów, głęboko zanurzyłam się w świecie astrologii i odkrywałam tajemnice każdego znaku zodiaku. Było to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło mi pogłębić moją wiedzę na ten temat oraz wykorzystać swoje umiejętności artystyczne.

Po zakończeniu procesu malowania, każdy wzór został mistrzowsko odtworzony na jedwabiu, co nadaje apaszkom luksusowy wygląd i delikatność. Moje prace zostały przekształcone w piękne apaszki w dwóch rozmiarach, tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki temu kolekcja Nalu Bodywear staje się wyjątkowym sposobem na wyrażenie swojego stylu i osobowości poprzez modę.

Jestem niezmiernie wdzięczna za tę inspirującą współpracę z marką Nalu Bodywear. Dzięki nim miałam okazję połączyć moją pasję do sztuki z miłością do mody. To niewątpliwie jeden z najbardziej satysfakcjonujących projektów, na jakich miałam okazję pracować.

Jeżeli jesteście zainteresowani poznaniem i nabyciem tych wyjątkowych apaszek, zapraszam Was do zapoznania się z kolekcją Nalu Bodywear