Szukaj

Kolekcja na wyłączność dla marki Peleton
  -  Aktualności   -  Kolekcja na wyłączność dla marki Peleton

W ostatnim czasie miałam ogromną przyjemność współpracować z duńską marką Peleton, której specjalnością są wysokiej jakości druki artystyczne. Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie, ponieważ miałam okazję stworzyć dla nich 9 ilustracji na wyłączność.

Cały proces tworzenia tych unikalnych dzieł rozpoczął się od pracy z gwaszami na małym formacie. Gwasze to technika, której jestem szczególnie oddana, ponieważ pozwala mi wyrazić moją wrażliwość artystyczną i przekazać głębokie emocje poprzez delikatne, płynne pociągnięcia pędzla. Każda ilustracja była starannie przemyślana i przygotowana, aby oddać zarówno charakter marki Peleton i jej estetykę jak i moją własną.

Po ukończeniu malowania na małym formacie przyszedł czas, aby przenieść moje dzieła na większą płaszczyznę. Zdecydowałam się na format 70x90cm, aby każdy szczegół ilustracji mógł zostać uwidoczniony w pełnej okazałości na wydrukach, które marka propnuje w przeróżnych formatach. Przeniesienie ilustracji na większy format było dla mnie wyjątkowym wyzwaniem, ale również szansą na nadanie im jeszcze większej głębi i ekspresji.

Kolejnym krokiem było przygotowanie ilustracji do druku w różnych formatach. Sklep Peleton, dbając o najwyższą jakość swoich wydruków, zawsze używa najlepszego papieru. Dlatego też każda ilustracja została odpowiednio dostosowana, aby wyglądała doskonale na wybranych formatach druku.

Cały proces współpracy z marką Peleton był nie tylko artystycznym wyzwaniem, ale również inspirującym doświadczeniem. Miałam okazję pracować z profesjonalistami, którzy doceniali moją pracę i dbali o to, aby każdy detal był perfekcyjny. Dzięki tej współpracy zyskałam możliwość zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności. Druki moich ilustracji są teraz dostępne na stronie internetowej Peleton https://peleton.dk/collections/marta-chmielecka